Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Starcraft 2 Türkiye takımı  (5431 Görüntülenme)

    Starcraft 2 de Türkler olarak bir Türk takımla profesyonel arenada kendimizi gösterelim istiyorum ve bu konuda elimden geleni yapmak için istekli durumdayım. Kendim Eski bir GM oyuncusuyum şu sıralarda da Master 1 liginde bulunmaktayım takımın koçluğunu yapmaya gönüllüyüm. Bu konuda hem kendi oyun bilgime hem de motivasyonuma, isteğime güveniyorum. Takımın adını gelecek arkadaşlarla ortak şekilde kararlaştırmayı ve kalan şeyleri oluşturmayı düşünüyorum.

Size ne vaad ediyorum?

   Her kaybettiğiniz maçı, her anlamadığınız kısmı her zaman ulaşabileceğiniz uzaklıkta biri olarak var olacağım. Takımda olan her oyuncuyla yakından ilgileneceğim. Sizleri motive edecek her şekilde yanınızda olmaya çalışacağım. İstediğinizde pratik yapabileceğiniz bir takım arkadaşı size oyun gelişim konusunda her şeyi sunmaya çalışan biri olacağım. Takım olarak kazandıkça, ilerledikçe sponsorlar elde edebileceğimizi de düşünüyorum.

Sizlerden ne bekliyorum?

-Minimum diamond seviyesinde oyuncular bekliyorum ama eğer gerçekten tutkulu, istekli motive, hedefleri büyük, disiplinli arkadaşlar varsa onların da başvurmasını bekliyorum!
-Pratiğe düzenli vakit ayırmak.
-Tutku, istek, inanç.

   WCS de bir Türk ismi görmek, GM Sıralamasının ilk 3 lerinde Türk isimleri görmek imkansız değil. Biz istersek olur. Bir sonraki Bonjwa bir Türk olabilir. Hedefleri büyük ve bu uğurda çalışacak arkadaşlar varsa bekliyorum.

Not: Uzun süredir yoktum üniversite ile ilgili şeylerle uğraşıyordum. StarCraft ı oynadığım zamanlar yaşım gerçekten daha gençti ve o yaşın da verdiği hızlı kanlılıkla kırdığım, üzdüğüm kim varsa da özür dilerim. SC Türk camiasının tekrar bir arada olmasını istiyorum.

Not2: Takım için gelebilecek her türlü destek/öneriye açığım.
Son Düzenleme: 27.05.2019 | 10:28 Gönderen: Incredible
 •  
  Incredible selamlar,

  Eskilerde bunun için çok güzel bir platformumuz ve ekibimiz vardı. Her zaman neden eskisi gibi olmasın diye düşünürüm. Çok yarım kaldı bu proje her konuda tam destek yanındayız.
 •  
  Konuyu Facebook'da gördüm geldim. Eski kullanıcı adım Alcarin fakat giriş yapamayınca yeni üyelik açtım. Şifre değiştirmek için forum e-posta göndermiyor bilginiz olsun :)

  SC2'yi pasif olarak 2010 yılından beri oynarım. Aktif olarak yayınlarını daima izlerim özellikle GSL. Oyuna ayda yılda 1-2 defa giriyordum ama şu sıralar biraz daha aktifim. Nasıl oynanacağını bilirseniz kolay kolay unutmuyorsunuz :)

  Şu an ligler yenilendi ama bir önceki ligde Protoss Diamond 2, Zerg Diamond 3 ligdeydim. Türk oyuncu bulmak bu oyunda oldukça zor. Katkım olsun isterim açıkçası.

  Uluslararası turnuvalarda boy göstermek çok zor ama Türkiye çapında bir şeyler düzenlenebilir. Geçmişi SC2 ile başlayan Türk Twitch yayıncıları da mevcut. Belki destek çıkarlar. :D

  Özet olarak takım kuruyorsak eğer, ben varım.
 •  
  Ben yeni başladım ama her türlü arkanızdayım :)
 •  
  Selam ihtiyarlar,
  Oyun buildler üniteler epey değişmiş, Oyunun başında rakip terrandan Reaper scout beklerken, Battlecruiser rush yedim. durumum o kadar vahimdi ki Hellion'la Battlecruiser tutmak diye birşey olmasaydı ben icad ederdim.
  Scout edin, başlar başlamaz saldırın, zerg oynarken upgrade yapın, Protos ile micro yapmanın keyfine varın, rakip zergse kapıyı kapatın havalar soğuk.
 •  
  Eski bir oyuncu olarak şunu diyebilirim ki 2021 de gümbür gümbür geleceğim. O vakitler aklınızda olursa bir etrafa bakının. Kesinlikle fark edeceksiniz.

  Konuyu açan arkadaşım için de biraz sabretmesini istiyorum.

  Herşey çok güzel olacak!
 •  
  Sayfa: [1]   Yukarı git

  Davranış İhlalleri, Forum Kuralları ve Bilgi;

  Ziyaretci olarak ileti gönderemezsiniz.

  Forum Kuralları