Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
Zerg  (Okunma sayısı 14992 defa)

Irklar

Zerg

Kurnazca davranan Queen of Blades karşılarına çıkan herkesi tüketir bir tehditle Zerglerin korkusunu tüm galaksiye yaydı.

Zerg Genel BakışTıklayın ve İzleyin

Zergler protosslardan sonra biyolojik olarak geliştirilmiş ikinci ırktır. Saf öze sahip olan zergler aslen kurbanlarının genetiğini özümseyen solucanımsı parazit ırkıydı. Xel’naga’nın yaptığı Overmind tarafından kontrol edildiler. Xel’naga ile iletişimi kopan Overmind, Zerg güruhlarını onları yok etmek ve ilimlerini çalmak için yolladı. Zerg Güruhları ölümsüz Overmind’ın üstünlüğünde bir hiyerarşi yarattı. Overmind’ın altında ölümsüz Cerebrateler ve Overlordlar bulunmaktaydı. Modern Zerg Güruhu zorlu şartlara dayanabilen ve çoğu savaşa hazır olan Zerglerden oluşmuştu.

Overmind’ın protosslardan haberi oldu ve onları özümsemeye karar verdi. Terranları keşfettikten sonra ise psişik potansiyellerini sindirerek protossları fethetmede kullanmak istemişlerdir. Zergler Chau Sara’yı ele geçirince Protosslar buna gezegendeki tüm yaşamı yok ederek cevap verdiler. O zamana kadar Zergler pek çok terran gezegenini istila etmişlerdi. Zergler arada terranları sıkıştırarak protosslarla savaşa girdi.

Zerg KARAKTERISTIKLERI
Kalabalığın Gücü

Zerg Kontrol edilmezse, endişe verici bir oranda ve hızlı şekilde büyük ordu ile doğarak çoğalabilir.

Creep

Zerg üsleri, Creep biyolojik bir madde ile yayılarak Sürü kolonileri besler ve hareket hızı bonusu sağlamaktadır.

Burrow

Tüm Zerg yer birimleri yeraltı yeteneği kazanabilir.Görünmeyen pusular kurabilir ve bazı üniteleri haraket ettirerek yer altında taşıyabilirsiniz.

SOLUCAN DELİĞİ

Sürü için özellikle en sinsi gelişmelerden biri ise Nydus solucanlarıdır.Dehşet Zerg birimleri hızlı bir şekilde solucan tünellerle birbirine bağlı ağlar oluşturabilir ve büyük mesafeler gidebilirler.Konu : 03.06.2013 | 17:05
Etiketler:
Bursat 03.06.2013 | 22:55

harika takım tamamlandı ^^ ellerinize sağlık dostum

Parabola 07.06.2013 | 11:05

muazzam olmuş ^_^

Türker 25 16.08.2013 | 14:02

Müthişşşşş!

Sayfa: [1]   Yukarı gitSayfa: [1]   Yukarı git

Yorum Yapın

Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.